%D7%A2%D7%A0%D7%91%D7%A8%20%D7%90%D7%9C%
 

מאווי נולדה בעמקים הירוקים המרהיבים של הוואי מתוך רצון לעורר השראה לחיים בריאים ושמחים. השיטה שלי מבוססת על למעלה משני עשורים של מחקר מעמיק והנאה מאורח חיים בריא.

לאחר שהתגוררתי שנים בהוואי , ספגתי השראה מתרבות הבריאות והלייפסטייל הייחודיים , התמחתי בתורות תזונה מקומיות וצברתי שנים רבות של ניסיון בתחום התזונה המרפאת .

במהלך תקופה זו למדתי את שלל ההיתרונות של ניקוי רעלים בדרך טבעית, ואני ממשיכה להנות מהם ולפתח אותם עד היום.

 

הכל בשבילך

 

אני מעודדת אנשים בכל הגילאים ובכל שלבי החיים לפעול למען בריאות גופם, ולהנות מכל לגימה וביס לאורך הדרך. על ידי שילוב של מיצים לניקוי פנימי של הגוף, תזונת רופוד ומזונות-על (סופר פוד), עידוד פעילות גופנית, אני מספקת לך  כלים פשוטים, טבעיים, טעימים ונוחים שתוכלו להטמיע בקלות באורח החיים העמוס שלכם. אני כאן כדי לצעוד לידכם בשביל הבריאות ולעזור לכם להנות מכל רגע במסע המקסים הזה. 

קצת עליי

 

מאז שאני זוכרת את עצמי אני חייה אורח חיים בריא ומחוברת לעולם שחובק בתוכו טבע , תנועה וחיבור תמידי לגוף נפש . 

מימי ילדותי טבעונית ומזה עשור מדריכת יוגה מוסמכת .

-בוגרת The Graff academy שבארה״ב ,אחד מבתי הספר   המובילים בעולם ללימודי תזונה טבעית המכשיר שפים לאוכל   טבעוני ורופוד .

-שמשתי כמרצה ומנחה בחוות הבריאות מצפה אלומות   וכיועצת קולינרית למגוון מסעדות ובתי קפה ביניהם רשת   משקאות rebar, קבוצת בלו גרופ , רשת טבע קסטל ,   rhythm&friends , כנס אוכלים בריא ועוד .

 כמו כן מעבירה סדנאות ומלווה אלפי אנשים בישראל ובעולם   בדרך לאורח חיים בריא .

 

 

הסיפור שלי

 

הדיאלוג שלי עם הגוף והנפש התחיל פחות או יותר ברגע שנולדתי. עוד בגיל ינקות פיתחתי רגישות ללקטוז, וכילדה נמנעתי ממוצרי חלב. כשהייתי בת עשר ראיתי את אמא שלי מכינה שניצלים, מנקה את חתיכות העוף לקראת הציפוי והטיגון. בגלל שגדלתי במושב הייתי רגילה לראות תרנגולות מתרוצצות בחופשיות בחצר, והרגע הזה בו נוצר במוחי הקישור בין השניצלים שאמא שלי הכינה לבין התרנגולות החמודות ישאר חקוק בזכרוני לעד. מאז ועד היום – כמעט שלושים שנה אחרי – אני טבעונית. 

 

הייתי ילדה מאוד פעילה, רקדתי מגיל צעיר, הייתי מלאת מרץ, אבל בגיל 12, חליתי בצהבת B. מערכת העיכול שלי לקחה את זה קשה וכמעט שלא יכולתי לאכול או לעכל שום דבר. ירדתי המון במשקל והמערכת החיסונית שלי נחלשה. בהוראת רופא, היה עלי להגביל באופן משמעותי את הפעילויות הספורטיביות בהן השתתפתי, ביניהן הריקוד, עד שגופי יתחזק. כך במשך יותר משנה הילדה האנרגטית שהייתי נאלצה לנוח, וזה לא היה קל. רוב הזמן הייתי מותשת, חלשה ועם זאת כל כך צמאה לחזור לתנועה שתמיד מילאה אותי באושר.

 

מתוך הקושי צמחה הבריאות

 

במשך כל אותה תקופה, המזון היחיד שלא גרם לי לבחילה או לכאבי בטן היה ירקות ופירות מרוסקים. לא הצלחתי לאכול שום דבר אחר, זה היה ממש כאילו חזרתי לתזונת תינוקות. 

נאלצתי לפתח מערכת יחסים  חדשה עם אוכל וטעמים. כך התחיל לו הרומן שלי עם הבלנדר :). כל יום ניסיתי שילובים חדשים ושונים של פירות וירקות ושכנעתי את המשפחה והחברים לטעום. יחד עם הטעם הטוב, חזרה לחיי האנרגיה. 

 

יום אחד אמא שלי הציעה לי להצטרף אליה לשיעור יוגה. קיבלתי את ההזמנה, ניסיתי והוקסמתי. מצאתי את עצמי מגיעה באופן קבוע לשיעורי יוגה של מבוגרים, לומדת את יכולות התנועה שלי, מגלה כיצד נשימה יכולה לרפא כאב ומרגישה איך הגוף שלי הופך גמיש יותר מרגע לרגע. עם השנים האהבה הזאת הפכה למקצוע ומשנות העשרים לחיי אני מלמדת יוגה ועוזרת לאחרים למצוא את אותו החיבור הפנימי שכל כך עזר לי להתחזק ולשמור על סגנון חיים בריא ומהנה.

 

עם הזמן התחלתי להכין גם שייקים, ירקות מאודים ומרקים קרים של ירקות מרוסקים. התזונה שלי הלכה והשתכללה והגוף שלי התחיל להתאושש. המערכת החיסונית שלי התחזקה וכך גם מערכת העיכול. תוצאות בדיקות המעבדה שלי השתפרו פלאים והרופא אפשר לי לחזור בהדרגה לפעילויות הספורטיביות שכל כך אהבתי. התחלתי סוף סוף לקבל את חיי בחזרה.

I can almost smell the weekend__loveandl

עם הבריאות והשמחה הגיע הייעוד


מאותה עת ועד היום, יותר מ-20 שנה אחר כך, אני חוקרת ומתנסה בסגולות הריפוי של המזונות הטבעיים. אני בריאה, חזקה ומאושרת, פעילה מאד בשלל ענפי ספורט מריצה ועד גלישה, עם לא מעט יוגה באמצע כמובן, ופשוט מאוהבת בחיים שלי.

 

בזכות החוויות המוקדמות שלי, נפתח בפני עולם של בריאות ואושר, גיליתי את כוחו המרפא של המזון ולמדתי שתזונה נכונה היא מקור כוח לגוף ולנפש גם יחד. מאווי היא תולדה של הגילוי הזה. 

 

לאחר שנים של למידה והתעמקות במגוון שיטות תזונה וריפוי הרגשתי שאני רוצה לחלוק עם העולם את הידע שליקטתי. למדתי ממיטב המורים בעולם, חקרתי שלל פילוסופיות תזונה ותרבויות אכילה, התמחתי בתזונה הוליסטית, ניקוי רעלים, צום מיצים, תזונת רופוד ומזונות על. על ידי שילוב של תורות בריאות עתיקות, שיטות תזונה מודרניות והמון ידע ונסיון מעשי בניתי את מאווי בשביל להנגיש לכם את דרך החיים הבריאה והמשמחת ששינתה את חיי. 

 

אני נרגשת לחלוק את המתנה הזו אתכם ולעזור לכם לגלות את הקלילות שבבריאות הטבעית. פשוט, טעים וכיף לחיות בריא בכל יום ובכל מקום!

 

אשמח להכיר ולשוחח

תודה כבר חוזרים :)